ГоловнаТехноXiaomi представила проектор, який може проектувати зображення на стіл

Xiaomi представила проектор, який може проектувати зображення на стіл

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Xiaomi випустила цікавий проектор. Це короткофокусна модель, яка дозволяє не тільки проектувати велике зображення з мінімальної відстані на стіну, але проектувати його на стіл.

Подробиці

Через Youpin Xiaomi виставила на продаж новий Fermi R1c Nano, проектор, здатний досягати 1400 люмен ANSI, проектуючи зображення розміром до 120 дюймів. Він також має контрастність 2000:1 і підтримує декодування 4K (стандартна роздільна здатність – Full HD).

Що дійсно цікаво в цьому проекторі, так це те, що він також можливість обертати фокус. Завдяки цьому ми можемо проектувати картинку навіть на стіл, що дозволяє, наприклад, грати в настільні ігри або розфарбовувати малюки малюкам.

Fermi R1c Nano

Fermi R1c Nano сумісний з Xiaomi Home завдяки можливості підключення Wi-Fi. Ще він має власну операційну систему під назвою FengOS, набір динаміків потужністю 5 Вт, роз’єм HDMI ARC та сумісний з Dolby Audio та DTS Audio.

Проектор Fermi R1c Nano

Fermi R1c Nano продається на Youpin – краудфандинговій платформі Xiaomi, за ціною 2999 юанів ($428). На даний момент його продаж очікується тільки в Китаї, хоча згодом ми можемо побачити його на AliExpress або на інших платформах.

Головні новини: