ГоловнаТехноНовинка від Xiaomi: вентилятор із системою охолодження 3-в-1

Новинка від Xiaomi: вентилятор із системою охолодження 3-в-1

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

7 травня Xiaomi представила свій новий вентилятор Xiaomi Mijia Smart Evaporative Cooling Fan. Це вентиляційна башта, яка поєднує систему кондиціювання повітря 3-в-1. Вона не тільки вентилює, але також охолоджує та зволожує.

Подробиці

Новий Xiaomi Mijia Smart Evaporative Cooling Fan має випарну систему охолодження, дуже схожу на систему кондиціонера. Звичайно, з меншим споживанням і набагато нижчим рівнем шуму (35,1 дБ), ніж у портативного обладнання для кондиціювання повітря.

Сам по собі цей новий вентилятор використовує контур циркуляції води, який ми можемо додати лід, щоб поліпшити охолодження. До цього додається антибактеріальний модуль, що гарантує знищення 99,99% бактерій та мікробів, що є у повітрі або воді.

Вентилятор Xiaomi

Серед різних режимів Xiaomi Mijia Smart Evaporative Cooling Fan поєднує декілька підрежимів використання. Це природний бриз, прямий подих, м’який бриз для сну та холодний бриз для подальшого охолодження.

Крім цього, вентилятор здатний видувати повітря на відстань до 10 метрів. Xiaomi Mijia Smart Evaporative Cooling Fan має інтелектуальну систему керування, що дозволяє нам автоматизувати його, керувати ним через наш смартфон або за допомогою голосових команд.

Він дебютував у Китаї за ціною 489 юанів (70$). Наразі невідомо, чи надійде він офіційно у продаж на світовий ринок.

Головні новини: