ГоловнаТехноСередньобюджетний смартфон Xiaomi став «найпродуктивнішим смартфоном у світі»

Середньобюджетний смартфон Xiaomi став «найпродуктивнішим смартфоном у світі»

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

AnTuTu опублікував свій своєрідний рейтинг найпотужніших смартфонів середнього класу на ринку. Цього разу ми маємо явний переможець, і це смартфон Xiaomi, який скоро вийде на світовий ринок.

Подробиці

Redmi Note 12 Turbo займає перше місце в списку як найпродуктивніший «апарат» у середньому класі на даний момент. Крім того, він робить це із явним відривом від другого місця, набравши на 100 000 балів більше.

Завдяки процесору Snapdragon 7+ Gen 2, 16 ГБ ОЗУ та 1 ТБ пам’яті Redmi Note 12 Turbo набрав загалом 965 589 балів, тим самим позиціонуючи себе лідером серед інших смартфонів із процесорами MediaTek.

Поточний рейтинг AnTuTu для середнього класу

Redmi Note 12 Turbo дебютує на світовому ринку як POCO F5 9-го травня, на спеціальному заході, на якому ми також дізнаємося про подробиці POCO F5 Pro.

Крім Redmi Note 12 Turbo, ще один смартфон Xiaomi потрапив до рейтингу AnTuTu. Redmi K60E займає третє місце завдяки процесору MediaTek Dimensity 8200 та 12 ГБ оперативної пам’яті.

Те саме і з Redmi Note 11T Pro: його MediaTek DImensity 8100 та 12 ГБ ОЗУ дозволили йому стати восьмим у ТОП-10. Після нього Redmi K50 з тим самим процесором, але з 8 ГБ ОЗУ знаходиться під номером 9.

Головні новини: