ГоловнаТехноПродано більше 800 одиниць Xiaomi Smart Band 8 на AliExpress

Продано більше 800 одиниць Xiaomi Smart Band 8 на AliExpress

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Xiaomi Smart Band 8 викликав небувалий ажіотаж. Певною мірою це пов’язано з його новим дизайном, який дозволяє використовувати широкий спектр аксесуарів, від металевих і шкіряних ремінців до підвісок або навіть адаптера для носіння взуття.

Подробиці

Xiaomi Smart Band 8 вже продається на AliExpress за 42 доларів. Вже продано понад 800 одиниць цих смарт годинників. Ця версія має кілька мов, які можна оновлювати за допомогою програмного забезпечення.

Новий Xiaomi Smart Band 8 приносить із собою більше оновлень, ніж ми можемо побачити неозброєним оком. Його екран досягає частоти 60 Гц, а також включає довговічну батарею, яка здатна 16 днів працювати автономно.

Новий Xiaomi Smart Band 8

Крім того, це нове покоління приносить з собою нові спортивні режими. Серед них – новий режим занять боксом, а також режим бігу. Вони здатні відстежувати ширину кроку чи силу удару.

Смарт часы

Крім цього, Xiaomi Smart Band 8 виділяється тим, що став чимось більшим, ніж “розумний” браслет. Завдяки безлічі металевих та шкіряних ремінців, а також намисто, знаменитий браслет Xiaomi став предметом моди.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: