ГоловнаТехноСтавка Xiaomi на дешеві смартфони виявилася програшною

Ставка Xiaomi на дешеві смартфони виявилася програшною

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Xiaomi вирішила переглянути стратегію роботи на індійському ринку. Зроблена китайською компанією ставка на бюджетні мобільні пристрої не зіграла.

Детально

Дані Counterpoint свідчать про те, що за підсумками останньої чверті минулого року ринкова частка Xiaomi в Індії склала 18%. При цьому Samsung вдалося взяти під контроль 22% місцевого ринку. Ця обставина пояснюється тим, що Xiaomi сфокусована на низькому ціновому сегменті. Вартість більшої частини представлених на ринку Індії смартфонів Xiaomi не перевищує 10 000 рупій, що еквівалентно 120 USD. Як виявилося, індійські споживачі готові платити більше за більш просунуті в технологічному плані пристрої. Саме тому Samsung вдалося обійти китайського вендора за розміром ринкової частки.

Ринкові частки Xiaomi і Samsung на ринку ІндіїАналітики підрахували, що частка гаджетів вартістю до 120 USD скоротилася до 26%. Для порівняння: два роки тому вона дорівнювала 41%. Частка смартфонів вартістю понад 30 000 рупій (360 USD) за цей час збільшилася вдвічі, до 11%.

Головні новини: