ГоловнаТехноАналог популярного пристрою Apple від бренду Oppo може працювати без батарейок

Аналог популярного пристрою Apple від бренду Oppo може працювати без батарейок

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Oppo представила на MWC 2023 мітку Zero-Power Tag, яка є аналогом AirTag від Apple. Вона призначена для пошуку загублених речей і відстеження їхнього місця розташування. За бажання гаджет можна перевести в режим датчика вологості та температури.

Подробиці

Основною конкурентною перевагою Zero-Power Tag є відсутність у ньому батареї. Технологія нульового енергоспоживання дає змогу маячку від Oppo отримувати електроенергію з повітря. Як джерела живлення інноваційний гаджет використовує радіосигнали веж стільникового зв’язку, смартфонів, Wi-Fi і Bluetooth.

Маячок Oppo Zero-Power TagЗібрані мітками дані відображаються у фірмовому аплеті для смартфона. За допомогою Zero-Power Tag можна не тільки шукати предмети і моніторити умови довкілля, а й відстежувати переміщення птахів, що перебувають на межі вимирання.

Маячок Oppo Zero-Power TagНа даний момент Zero-Power Tag доступний у формі картки. У перспективі компанія з КНР планує випустити маячок у формі стікера. Його можна буде наклеювати на різні предмети.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: