Twitter входить до числа найпопулярніших соцмереж на планеті. Станом на кінець 2022 року активна аудиторія платформи становила 397 млн осіб. У користувачів соцмережі різні погляди, переконання та думки. Серед них трапляється чимало людей, які виступають на підтримку заборонених або аморальних рухів. За порушення політики Twitter користувацькі профілі мають блокуватися. На жаль, так відбувається далеко не завжди. Досить часто модератори пропускають “заборонені” твіти.
Подробиці
Після придбання платформи Ілон Маск узяв курс на лібералізацію соцмережі. На думку мільярдера, принцип свободи слова дотримується на платформі не до кінця. Зміна політики Twitter призвела до того, що користувачам соцмережі стали частіше потрапляти на очі провокаційні публікації. Під ними можна побачити рекламу великих брендів. Наприклад, реклама Nokia демонструвалася в Twitter під твітами про заперечення Голокосту.
Репутаційних втрат від нової політики Twitter уже встигли зазнати NFL, Fiverr, Apple, Amazon та інші великі компанії. З оприлюднених Центром протидії цифровій ненависті даних випливає, що акаунти, які публікують провокаційні пости, приносять Twitter щорічно близько 19 млн USD. Таким чином, платформа заробляє на заподіянні репутаційної шкоди всесвітньо відомим брендам.