ГоловнаТехноЛижники скаржаться на помилкові спрацьовування в iPhone 14 функції "Розпізнавання аварії"

Лижники скаржаться на помилкові спрацьовування в iPhone 14 функції “Розпізнавання аварії”

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

В iOS 16.2 розробники Apple оптимізували роботу функції “Розпізнавання аварії”, оскільки користувачі скаржилися на помилкові спрацьовування. Як виявилося, повністю вирішити проблему не вдалося. Ця функція, як і раніше, помилково спрацьовує у лижників. Падіння людини на землю під час спуску на лижах ідентифікується смартфоном як ДТП. У результаті він ставить до відома про інцидент екстрені служби.

Подробиці

Цього місяця навантаження на екстрені служби, що працюють в окрузі Самміт штату Колорадо, помітно зросло. iPhone 14, що належать лижникам, почали сповіщати їх про аварії. Рятувальники стверджують, що жодне з надісланих мобільними пристроями Apple повідомлень не мало жодного стосунку до ДТП.

Повідомлення, що надходять на номер 911, обробляються в порядку черги. Помилкові виклики, що надходять з iPhone 14, заважають екстреним службам оперативно реагувати на звернення постраждалих осіб. За словами Тріна Даммера, який керує в окрузі Самміт Центром екстреної допомоги, помилкові виклики з iPhone 14 відчутно відволікають ресурси служби.

До слова, від хибних викликів страждають не тільки рятувальники з Колорадо, а й з Юти. Щодня вони отримують від лижників по 3-5 повідомлень про ДТП. Незважаючи на незручності, рятувальники не рекомендують любителям лижного спорту деактивувати функцію “Розпізнавання аварії”, оскільки в разі отримання серйозної травми під час спуску вона може врятувати їм життя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: