ГоловнаТехноNetflix побудує на американській військовій базі кіностудію за 900 млн USD

Netflix побудує на американській військовій базі кіностудію за 900 млн USD

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Netflix Inc. анонсувала будівництво кіностудії на території колишньої бази армії США в Нью-Джерсі. Вартість проекту оцінюють у 900 млн USD. Завдяки його реалізації в штаті з’являться тисячі робочих місць.

Подробиці

За даними Bloomberg, площа земельної ділянки, на якій раніше розташовувалася військова база “Форт Монмут”, становить близько 120 га. Вона розташована в Ітонтауні. Netflix домовилася про придбання землі за 55 млн USD. Ще 848 млн USD буде спрямовано на будівництво 12 павільйонів та інших об’єктів, що мають відношення до кіноіндустрії.

Тед Сарандос, який обіймає в Netflix посаду директора з контенту, з цього приводу зазначив, що кіностудія матиме стимулюючий вплив на економіку штату. Завдяки її будівництву в Нью-Джерсі з’явиться кілька тисяч робочих місць. Проєкт буде реалізовано в кілька етапів. У рамках першого етапу на території військової бази буде зведено 10 павільйонів. Їхня площа варіюватиметься в межах 1 400-3 700 “квадратів”. Другий етап передбачає будівництво офісних і студійних будівель.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: