ГоловнаТехноAndroid 13 отримає ще один суб-флагман Xiaomi

Android 13 отримає ще один суб-флагман Xiaomi

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Xiaomi продовжує розгортання Android 13. Хоча це відбувається так швидко, як хотілося б, сьогодні буде чудова новина для всіх власників Xiaomi 12 Lite.

Подробиці

Поява Android 13 у MIUI Global ROM почалася у серпні минулого року. Спочатку його отримали Xiaomi 12 та Xiaomi 12 Pro. Тепер користувачі, які користуються програмою Mi Pilot, можуть насолоджуватися ним і на Xiaomi 12 Lite.

Для глобальної версії Xiaomi 12 Lite оновлення доступне за номером V13.2.1.0.TLIMIXM і разом з ним у смартфоні з’явиться MIUI 13. Його загальний розмір складає 4,4 ГБ. Перед тим, як завантажити це оновлення, рекомендуємо зробити резервну копію.

Android 13 приносить із собою підвищення безпеки, включаючи нове обмеження для повідомлень. Крім того, Google покращила продуктивність системи, а також покращила енергоефективність.

В іншому Android 13 пропонує покращену систему зчитування QR-коду, новий інструмент для вибору фотографій, можливість використовувати тематичні значки і велику цілісність Material You в дизайні інтерфейсу користувача в цілому. Хоча це не така важлива зміна, адже дизайн ОС буде змінено власною оболонкою Xiaomi.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: