ГоловнаТехноPaperlike U: перший у світі дисплей із вигнутим E-Ink екраном та бездротовим...

Paperlike U: перший у світі дисплей із вигнутим E-Ink екраном та бездротовим зв’язком

Пекінський бренд Dasung відзвітував про випуск першого у світі вигнутого чорнильного 3К-дисплея Paperlike U на 25,3″ зі співвідношенням сторін 16:9.

Деталі

Новинка має зручну для очей кривизну 4000R із сильним відчуттям занурення під час експлуатації пристрою. Матеріал корпусу Paperlike U – чистий алюміній. Вага і товщина новинки – 3,3 кіло і 8 мм. Тильна панель виконана за технологією Unibody.

Ще одна перевага девайса – рішення Turbo ink screen high-refresh, над створенням якого фахівці корпорації Dasung працювали протягом 9 років. Особливість зазначеної технології – підвищення швидкості відгуку і частоти до рівня рідкокристалічних екранів.

Сфера використання Paperlike U доволі широка: від читання та онлайн-серфінгу – до редагування та перегляду відеоконтенту.

Ще одна “родзинка” обговорюваного продукту – фронтальне підсвічування з м’яким рівномірним світінням. У наявності – інструменти для регулювання яскравості і колірної температури.

На додаток до всього перерахованого, виріб обладнано функцією бездротового відображення інформації на наддалеких відстанях з ультранизькою затримкою. Завдяки цьому рішенню власник отримує доступ до чистого робочого столу без використання кабелів.

Вартість Paperlike U буде озвучена найближчим часом.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Минэкономики и Mastercard подписали Меморандум о сотрудничестве в рамках реализации политики «Сделано в Украине»

Министерство экономики Украины и международная технологическая компания Mastercard подписали Меморандум о сотрудничестве в рамках реализации политики «Сделано в Украине», направленной на поддержку украинского бизнеса,...

«Железный полигон» для испытания новых видов оружия заработает в Украине уже этой весной

В Украине начнет функционировать новый проект под названием "Железный полигон". Его миссия - испытания оружия и оборудования. Подробности Это совместное начинание ВСУ и Минпрома направлено на...

Rheinmetall готовится удивить мир танковой пушкой в невиданном доселе калибре

Немецкий концерн Rheinmetall приближается к запуску массового производства 130-мм танковой пушки, ставшей первой в новом калибре за последние 50 лет. Новинка призвана обеспечить прирост...