ГоловнаНовиниЕксперти назвали додатки, від використання яких краще відмовитися

Експерти назвали додатки, від використання яких краще відмовитися

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

На відміну від App Store магазин Google Play більш відкритий для сторонніх розробників. Саме тому в ньому можна знайти мобільні аплети на будь-який смак. Слід мати на увазі, що багато додатків з Gogle Play не приносять користі. Ба більше, вони можуть бути шкідливими. Експерти рекомендують відмовитися від використання програм-ліхтариків, китайських браузерів і очищувачів пам’яті.

Програми-ліхтарики

У 2015 році в Android з’явилася окрема кнопка для активації спалаху. У результаті сторонні програми-ліхтарики втратили актуальність. Сьогодні в їхньому використанні немає жодного сенсу.

Неофіційні сканери

Серед власників Android-пристроїв вкрай популярний додаток CamScanner, призначений для сканування файлів. Експерти не рекомендують використовувати цей мобільний апплет, оскільки він спамить смартфон рекламою. Крім цього, додаток може оформити без відома користувача платну підписку. Для сканування файлів краще використовувати Microsoft Office Left або Adobe Scan.

Медіаплеєри

Багатьох користувачів не влаштовує штатний плеєр Android. У зв’язку з цим вони починають встановлювати на смартфон сторонні плеєри. Як показує практика, більша частина безкоштовних додатків для відтворення медіаконтенту перевантажена рекламою. Вони займають у пам’яті мобільного пристрою багато місця. Більше того, у сторонніх медіаплеєрах можуть міститися віруси.

Очищувачі пам’яті

Найпопулярнішим додатком у категорії “Очисники пам’яті” вважається RAM Booster. За словами експертів, у цього апплета більше недоліків, ніж переваг. Зокрема, під час роботи він збільшує навантаження на чипсет. У результаті смартфон починає пригальмовувати.

Деінсталятори

Додатки для деінсталяції програм дають змогу видаляти їх разом із системним сміттям. За словами експертів, у використанні таких додатків немає жодного сенсу, оскільки із завданням з видалення програм успішно справляється сам Android.

Файлові менеджери

Особливою популярністю серед власників Android-пристроїв у категорії “Файлові менеджери” користується апплет ES File Explorer. Спочатку з ним було все гаразд. У міру зростання популярності в додатку з’явилася реклама. З кожним місяцем її ставало дедалі більше. Крім цього, в коді програми фахівці виявили шкідливий код. Найбезпечнішим у цій категорії аплетів є Google Files.

Браузери

Китайські браузери Dolphin і US Browser продовжують набирати популярність. Встановлювати їх на смартфон експерти не рекомендують. Річ у тім, що вони можуть вести стеження за користувачами.

Антивіруси

Як показує практика, більша частина безкоштовних антивірусів від початку розробляється для демонстрації реклами, а не для захисту мобільного пристрою від зовнішніх загроз. До надійних антивірусів експерти відносять McAfee і ESET.

Визначники номера

За допомогою додатків Truecaller і Getcontact можна дізнатися, як в адресних книгах користувачів позначаються незнайомі вам номери. Теоретично додатки мають захищати власника смартфона від телефонних шахраїв і спамерів. Насправді, вони самі крадуть персональні дані. У будь-який момент вони можуть опинитися в руках шахраїв.

Стрічка новин:

14 січня
13 січня
12 січня