Техно

В ESET пояснили, як видалити цифрові сліди з інтернету

Багато користувачів навіть не здогадуються, що під час інтернет-серфінгу вони залишають цифрові сліди. Видалити їх із глобальної мережі не так просто. Компанія ESET опублікувала інструкцію, як саме це можна зробити.

Пошук особистих даних

Видалення власних цифрових слідів необхідно починати з пошуку в інтернеті особистих даних. Для цього потрібно ввести їх у рядок пошуку Google. Для отримання більш релевантних результатів краще записати свою інформацію разом із домашньою адресою та телефонним номером.

Надсилання запиту Google на видалення особистих даних з інтернету

Компанія Google пропонує користувачам спеціальний інструмент для видалення особистих даних із результатів пошукової видачі. Ви можете попросити знищити  банківські реквізити, фотографії, ідентифікаційні номери, контакти тощо. Слід мати на увазі, що видалити інформацію про себе з публічних баз даних або новин за допомогою спеціального інструменту не вдасться.

Интересное:

Налаштування конфіденційності у використовуваних програмах

Досить часто відомості про майбутні жертви шахраї знаходять в соціальних мережах. У зв’язку з цим є сенс закрити свої профілі від сторонніх очей. Зробити це можна в налаштуваннях конфіденційності та безпеки. Наприклад, соцмережам Twitter та Facebook можна заборонити відображати ваші особисті дані у пошукових системах. Не зайвим буде очистити список друзів від незнайомих та підозрілих облікових записів.

Перевірка сайтів

Активні юзери відвідують десятки веб-ресурсів. Досить часто для отримання доступу до повної функціональності сайти вимагають зробити обліковий запис із зазначенням телефонного номера, email та дати народження. Щоб знайти платформи, на яких ви реєструвалися, необхідно ввести в пошуковому рядку запити «Ласкаво просимо» та «Скасувати передплату».

Використання VPN

Для забезпечення більшої конфіденційності слід скористатися VPN. Він дозволить приховати ваш IP. В результаті власники сайтів не зможуть визначати ваше реальне місце розташування.

Последние новости:

Окупанти показали новий наземний РЕБ-дрон зі штучним інтелектом

Російські джерела повідомляють про створення нової мобільної установки перешкод "Абзац", здатної протистояти безпілотним апаратам без…

03.05.2024

Оккупанты показали новый наземный РЭБ-дроном с искусственным интеллектом

Российские источники сообщают о создании новой мобильной установки препятствий "Абзац", способной противостоять беспилотным аппаратам без…

03.05.2024

Українські дрони почали бити по несподіваним цілям в РФ, які проблематично прикрити системами ППО

Дрони ЗСУ вдарили по стратегічно важливих об'єктах у Росії в ніч на 02 травня 2024…

03.05.2024

Украинские дроны начали бить по неожиданным целям в РФ, которые проблематично прикрыть системами ПВО

Дроны ВСУ ударили по стратегически важным объектам в России в ночь на 02 мая 2024…

03.05.2024

Як активувати в смартфонах Xiaomi приховану функцію для покращення звуку в навушниках

Смартфони екосистеми "Сяомі" мають вбудований еквалайзер, який дає змогу покращувати якість звучання в навушниках. Цей…

03.05.2024

Как активировать в смартфонах Xiaomi скрытую функцию для улучшения звука в наушниках

Смартфоны экосистемы «Сяоми» обладают встроенным эквалайзером, который позволяет улучшать качество звучания в наушниках. Этот инструмент…

03.05.2024