В Україні налагодили виробництво енергосховищ Bandera Power

0
Энергохранилище BanderaPower

Інженери вінницького підприємства «ПромАвтоматика» представили лінійку енергосховищ Bandera Power та сонячний елемент живлення Bandera Solar. Інформація про це була опублікована у Facebook керівником Вінницької облдержадміністрації С. Борзовим.

Подробиці

У повідомленні чиновника зазначається, що пристрій BanderaPower 2.1 можна використовувати як універсальне джерело живлення на тимчасових блокпостах, у підвалах багатоповерхових будинків та бомбосховищах. Енергосховище отримало безліч різних роз’ємів. Завдяки цьому його можна використовувати для заряджання лептопів, телефонів, планшетних ПК, пристроїв, що носяться, та ін.

У BanderaPower 2.1 є спеціальний роз’єм для підключення сонячних панелей BanderaSolar. Потужність останніх складає 160 Вт. Цього достатньо для заряджання енергосховища ємністю 180 000 мА*год протягом шести годин. Вага сонячних елементів живлення дорівнює 20 кг.

Лінійка пристроїв була розроблена вінницькими інженерами спеціально для бійців ЗСУ. Їх можна використовувати у польових умовах. Енергосховище та сонячні панелі здатні працювати у будь-яку погоду. Про вартість пристроїв, на жаль, нічого не повідомляється.

Читайте свежие новости из мира мобильных технологий в Facebook и Twitter, а также подписивайтесь на YouTube-канал и покупайте смартфоны в группе Telegram

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Пожалуйста введите ваше имя здесь