Робота Starlink може бути повністю паралізована через 5G

0
Starlink

Угруповання Starlink збільшилося до 2,5 тис. супутникових апаратів. Вони «роздають» інтернет 400 тис. абонентів із 34 держав світу. За даними Digitaltrends, у абонентів Starlink зі США можуть виникнути серйозні проблеми з доступом до Інтернету, якщо регулятор у сфері зв’язку FCC надасть оператору Dish Network запрошені частоти.

Подробиці

Компанія хоче запровадити 5G на частоті 12 ГГц. Якщо це станеться, то 77% американських абонентів Starlink зіштовхнуться із перешкодами. У 74% випадків їх буде повністю відключено від обслуговування.

З оприлюдненого керівництвом SpaceX 12-сторінкового звіту випливає, що діяльність оператора Dish Network становить загрозу для роботи системи супутникового інтернету на території США. Компанія готується до впровадження 5G-зв’язку у сотні американських міст. Для виконання цього завдання їй потрібна частота 12 ГГц, яка вже використовується компанією Ілона Маска. Поданий Dish запит на надання частотного діапазону поки що не виконаний.

Читайте свежие новости из мира мобильных технологий в Facebook и Twitter, а также подписивайтесь на YouTube-канал и покупайте смартфоны в группе Telegram

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Пожалуйста введите ваше имя здесь