Слідом за Україною доступ до Starlink отримає Грузія

0
Starlink

Топ-менеджмент аерокосмічної компанії SpaceX розглядає можливість розширення покриття супутникового Інтернету Starlink. Незабаром він може стати доступним для мешканців Грузії. Про це стало відомо від представника прес-служби грузинської Комісії з комунікацій, співробітники якої провели зустріч із членами делегації SpaceX.

Подробиці

Член комісії Є. Імедадзе з цього приводу наголосила, що зустріч із емісарами Ілона Маска виявилася досить цікавою. Її важливість для грузинського телекомунікаційного ринку неможливо переоцінити. Представники SpaceX вирішили відвідати Грузію, щоб особисто оцінити якість телекомунікаційного середовища в країні.

Комісія надала їм деталізований звіт про поточні тренди телекомунікаційного ринку. За підсумками його вивчення керівництво SpaceX може ухвалити рішення про комерційний запуск у Грузії системи Starlink.

В уряді Грузії вважають, що поява в країні супутникового інтернету матиме стимулюючий вплив на розвиток місцевого ринку цифрових послуг та сервісів.

Читайте свежие новости из мира мобильных технологий в Facebook и Twitter, а также подписивайтесь на YouTube-канал и покупайте смартфоны в группе Telegram

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Пожалуйста введите ваше имя здесь