Новий відеоролик з Ілоном Маском став вірусним у TikTok

0
Илон Маск

Американський мільярдер став зіркою молодіжної відеоплатформи TikTok. Цього тижня у TikTok з’явився короткий відеоролик, з якого випливає, що Маск використовує для переміщення містом китайський позашляховик. Відео швидко стало вірусним, оскільки упродовж останніх 10 років підприємець просував повсюдний перехід на електричний автотранспорт. Тим часом, як виявилося, сам він користується автомобілем із ДВС. Причому китайського виробництва.

Подробиці

Де було знято короткий відеоролик, не повідомляється. Визначити по ньому модель транспортного засобу, що експлуатується Ілоном Маском, неможливо. На думку експертів, на відео зображено модель Tiggo 7 Pro Max виробництва Chery. Якщо це справді так, то китайському автовиробнику є чим пишатися. Бренд, що належить йому, був прорекламований на весь світ особисто засновником Tesla.

Ілон Маск

Користувачі TikTok опублікували під відео багато різних коментарів. Зокрема, вони зробили припущення про те, що Маск настільки не довіряє власним електрокарам, що вважає за краще їздити китайським позашляховиком з ДВС. Частина користувачів відеоплатформи нарікала на те, що всупереч декларованій турботі про екологію Маск насправді сприяє її забруднення. Сам Маск свій раптовий дебют у TikTok поки що ніяк не прокоментував.

Читайте свежие новости из мира мобильных технологий в Facebook и Twitter, а также подписивайтесь на YouTube-канал и покупайте смартфоны в группе Telegram

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Пожалуйста введите ваше имя здесь