Xiaomi Mi 9T та інші смартфони Xiaomi, які не отримають нові оновлення

0
Финиш обновлений

В черговий раз Xiaomi розширила свій список смартфонів, які ніколи не отримуватимуть оновлення. У списку три нові смартфони, які, незважаючи на те, що дещо застаріли, все ще популярні у користувачів.

Подробиці

З квітня минулого року Xiaomi вирішила публікувати на своєму офіційному сайті смартфони та інші електронні продукти, які перестали підтримуватись і більше не отримуватимуть оновлення.

Як видно на сайті trust.mi.com, з’явився Xiaomi Mi 9T, а також його китайський варіант Redmi K20. Вони були додані до списку пристроїв EOS (End of Support), тобто вони не отримають оновлення MIUI або Android.

Селфі-камера Xiaomi Mi 9T (Redmi K20)

Ще до цього списку приєднується Redmi 7. Незважаючи на те, що з моменту його запуску пройшло кілька років, він, як і раніше, є широко використовуваним смартфоном, особливо завдяки гарній якості та доступній ціні.

Xiaomi Mi 9T та Redmi K20 були випущені на ринок разом з MIUI 10, згодом отримуючи різні оновлення до MIUI 12 та Android 11. Redmi 7 також отримував різні оновлення та був оновлений до Android 10 та MIUI 12.

Читайте свежие новости из мира мобильных технологий в Facebook и Twitter, а также подписивайтесь на YouTube-канал и покупайте смартфоны в группе Telegram

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Пожалуйста введите ваше имя здесь