Що буде, якщо залишати смартфон на зарядці до ранку

0
Смартфон на зарядке

Не всім власникам мобільних пристроїв відомо, що може статися, якщо залишати їх підключеними до адаптера на всю ніч. За словами експертів, робити це категорично не можна. Тривале заряджання шкодить акумуляторному блоку смартфона.

Подробиці

Більшість профільних фахівців сходиться на думці про те, що розрядка мобільного пристрою «в нуль» та зарядка до 100% однаково шкідливі для акумуляторної батареї. Така практика помітно прискорює зношування АКБ. Через деякий час батарея смартфона перестане тримати заряд.

Експерти не радять залишати смартфон на зарядці на всю ніч, якщо в цьому немає нагальної потреби. Для пролонгації терміну служби АКБ достатньо підтримувати заряд лише на рівні 30-80%. Протягом дня мобільний пристрій можна заряджати 2-3 рази. Після підключення смартфона до адаптера їм краще не користуватися. Якщо гаджет потрібно зарядити швидко, його потрібно просто вимкнути. Крім цього, прискорити процес заряджання батареї можна за допомогою режиму польоту. Після його активації антена смартфона буде відключена, що зробить енергоспоживання мінімальним.

Читайте свежие новости из мира мобильных технологий в Facebook и Twitter, а также подписивайтесь на YouTube-канал и покупайте смартфоны в группе Telegram

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Пожалуйста введите ваше имя здесь