ГоловнаБанкінг«Приватбанк» блокує карти українців, які заробляють на криптовалюті

«Приватбанк» блокує карти українців, які заробляють на криптовалюті

«Приватбанк» слідом за своїм головним акціонером в особі держави зайнявся боротьбою з українцями, які заробляють на крипті. Про це свідчить відгук постраждалої на одній з тематичних майданчиків.

Суть проблеми – блокування фінінститутом 23 000 гривен. Терміни розморожування коштів кілька разів переносилися (спочатку приватівці говорили про 5 днів, потім про 14, потім про 15, далі про 40, після чого дійшли до 120).

На питання клієнтки, на підставі якого пункту договору гроші заморожені на 120 днів, співробітники «Привату» відповіли (цитата) «засуванням мови самі знаєте куди».

Повний текст претензії доступний для ознайомлення нижче.

 

««Приватбанк» блокує карти українців, які заробляють на криптовалюті

У відповідному повідомленні служба підтримки кредитної установи «впала на мороз».

«Приватбанк» блокує карти українців, які заробляють на криптовалюті

У коментарях відразу ж з’явилися захисники «Приватбанку», які процитував норми вітчизняного законодавства.

«Приватбанк» блокує карти українців, які заробляють на криптовалюті

При цьому ні боти, які сидять на «підсосі» у банкірів, ні співробітники фінустанови так і не дали відповіді на питання, на підставі якого пункту договору клієнтка на чотири місяці втратила доступ до належних їй коштів.

Нагадаємо, що «Приватбанк» та ангажовані ним інтернет-тролі регулярно забовтують звернення громадян шляхом створення «лівих» повідомлень на сайтах для відгуків. Робиться це в тих випадках, коли клієнти фактами і посиланнями на закони припирають приватівців до стінки . Приклад одного з таких випадків, з детальним описом допущеного «Приватбанком» свавілля та посиланнями на історію, наведено тут.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Россия придумала, как закупать IT-продукцию в Японии и на Тайване в обход санкций

Россия путем использования Китая в качестве посредника закупает в Японии и на Тайване необходимые для производства танков точные приборы и компоненты. Сделки совершаются вопреки...

Россия придумала свой вариант морского дрона в качестве ответа на украинские Magura V5 і SeaBaby

Армия РФ обогатила рынок морских беспилотников "Афалиной", которая является российским ответом на украинские Magura V5 и SeaBaby. Подробности Согласно общедоступным сведениям, концепт новинки может похвастать следующими...

“Генеративное стирание”: бесплатный аналог Photoshop с искусственным интеллектом в Windows

«Майкрософт» добавила в Windows 10/11 опцию "Генеративное стирание" для удаления ненужных объектов с фотографий посредством рукотворного разума. Подробности Алгоритм работы "Генеративного стирания" выглядит так: Открытие снимка...