ГоловнаТехноУ MIUI 12 можна легко видалити зайві додатки

У MIUI 12 можна легко видалити зайві додатки

Через складну конструкці. операційної системи Android іноді відключення навіть на перший погляд не найважливішого сервісу може привести до великого збою в роботі програмного забезпечення. Іноді негативні наслідки відразу ж непомітні, але подібні дії дають про себе знати в майбутньому.

Подробиці

Що стосується пропрієтарного програмного забезпечення MIUI 12, на базі якого працюють смартфони Xiaomi, Redmi і POCO, воно має чимало зайвих компонентів, без яких можна було б обійтися. Наприклад, через настройки можна відключити процес Rounded, який відповідає за округлення піктограм додатків, що не зовсім актуально в прошивці MIUI 12. Те ж саме стосується процесорів Filled, Circular і Teardrop.

Ви також можете швидко відключити процеси Gestural Navigation Bar, які потрібні для роботи жестового управління. Вся фішка в тому, що в MIUI 12 використовуються власні жести, для роботи яких передбачені окремі жести.

Знайдений швидкий спосіб позбутися від зайвих програм в MIUI 12 Через складну конструкції операційної системи Android іноді відключення навіть на перший погляд не найважливішого сервісу може привести до великого збою в роботі програмного забезпечення. Іноді негативні наслідки відразу ж непомітно, але подібні дії дають про себе знати в майбутньому. Що стосується пропрієтарного програмного забезпечення MIUI 12, на базі якого працюють смартфони Xiaomi, Redmi і POCO, воно має чимало зайвих компонентів, без яких можна було б обійтися. Наприклад, через настройки можна відключити процес Rounded, який відповідає за скругление піктограм додатків, що не зовсім актуально в прошивці MIUI 12. Те ж саме стосується процесорів Filled, Circular і Teardrop. Ви також можете швидко відключити процеси Gestural Navigation Bar, які потрібні для роботи жестової управління. Вся фішка в тому, що в MIUI 12 використовуються власні жести, для роботи яких передбачені окремі жести. Те ж саме стосується сервісів MconnService і vsimcore. Ці компоненти задіяні тільки в Китаї, коли виконується взаємодія з місцевими стільниковими операторами. За межами Піднебесної це лише витрачає заряд акумуляторної батареї.

Те ж саме стосується сервісів MconnService і vsimcore. Ці компоненти задіяні тільки в Китаї, коли виконується взаємодія з місцевими стільниковими операторами. За межами Піднебесної це лише витрачає заряд акумуляторної батареї.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Украинский расчет БПЛА установил рекорд по количеству запускаемых за сутки FPV-дронов

В районе Авдеевки отмечено беспрецедентное использование дронов-камикадзе со стороны ВСУ. Абсолютный рекорд установил расчет, умудрившийся запустить по оккупантам 40 аппаратов за сутки. Подробности Аэроразведчик «Абдула» из...

Названы причины, позволяющие украинским беспилотникам достигать Москвы

Руководство ВВС Украины устами спикера Юрия Игната заявило о неспособности ПВО России охватить всю территорию страны, из-за чего украинские дроны без особых проблем достигают...

Лучшим смартфоном iPhone 2024 года оказался аппарат 3-летней давности

Лучшим айфоном в 2024 году остается модель iPhone 13, уверяют опрошенные редакцией CNET эксперты . Несмотря на то, что этот смартфон был выпущен три...