ГоловнаТехноХакерам вдалося зламати Windows за допомогою принтера

Хакерам вдалося зламати Windows за допомогою принтера

Фахівці Агентства кібербезпеки і охорони інфраструктури Сполучених Штатів змогли зламати операційну систему Windows за допомогою звичайного принтера. Про це написало видання Neowin.

Експерти знайшли експлойт, який допомагає через принтер забезпечити доступ до програмного забезпечення та отримати над ним контроль. Експлойт називається PrintNightmare. Йому вже присвоїли стан критичної помилки. Уразливість програмного забезпечення компанії Microsoft, по всій видимості, пов’язана з інтегрованим сервісом Windows Print.

Фахівці Агентства кібербезпеки і охорони інфраструктури США відзначають, що проблема виникає тільки в процесі установки драйверів для принтера. Але небезпека полягає в відсутності обмежень у віддаленому доступі, що відкриває перед зловмисники широкі можливості по злому операційної системи Windows.

Представники компанії Microsoft вже встигли відреагувати на цю інформацію. Експлойт був зареєстрований на сайті техпідтримки. Програмісти софтверного гіганта з Редмонда заявили про можливість двома способами захиститися від знайденої уразливості. Але про остаточне усунення проблеми поки що ніякої інформації від компанії немає надійшло.

По-перше, користувачам слід відключити службу диспетчера черги друк. Але в такому випадку відключиться можливість друкувати документи через загальне обладнання як віддалено, так і локально. По-друге, інженери порекомендували додати обмеження в мережі на віддалений доступ. В такому випадку можливість друку файлів локально залишиться.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Россия придумала, как закупать IT-продукцию в Японии и на Тайване в обход санкций

Россия путем использования Китая в качестве посредника закупает в Японии и на Тайване необходимые для производства танков точные приборы и компоненты. Сделки совершаются вопреки...

Россия придумала свой вариант морского дрона в качестве ответа на украинские Magura V5 і SeaBaby

Армия РФ обогатила рынок морских беспилотников "Афалиной", которая является российским ответом на украинские Magura V5 и SeaBaby. Подробности Согласно общедоступным сведениям, концепт новинки может похвастать следующими...

“Генеративное стирание”: бесплатный аналог Photoshop с искусственным интеллектом в Windows

«Майкрософт» добавила в Windows 10/11 опцию "Генеративное стирание" для удаления ненужных объектов с фотографий посредством рукотворного разума. Подробности Алгоритм работы "Генеративного стирания" выглядит так: Открытие снимка...