Техно

Експерти назвали найбільш надійні хмарні сховища для збереження даних

Надійність фізичних носіїв даних питань ні в кого не викликає. Водночас можливість їх використання доступна далеко не завжди. У цьому випадку на допомогу приходять хмарні сховища. Вони мають одну незаперечну перевагу. Отримати доступ до даних у хмарному сховищі можна з будь-якої точки земної кулі, будучи за тисячі кілометрів від фізичного носія на кшталт флеш-накопичувача або HDD. Експерти назвали найнадійніші сховища, які можна використовувати для збереження особистих даних.

Dropbox

Сервіс Dropbox безкоштовно надає користувачам 2 ГБ хмарного простору. Якщо придбати за 16,58 USD місячну підписку, то можна отримати 3 ТБ.

Завдяки інтегрованому в хмару Paper завантажувати документи на ПК для перегляду не потрібно. Вони відкриваються прямо в сервісі. До сховища можна налаштувати колективний віддалений доступ, щоб використовувати його спільно.

Google Drive

Хмарне сховище Drive належить Google. Безкоштовно в ньому можна отримати 15 ГБ простору. Апплет Google Drive встановлюється на Android-пристрої. Створивши один раз акаунт, сховищем від Google можна буде користуватися на інших програмних платформах на кшталт Windows або Linux.

Интересное:

OneDrive

Власником цього хмарного сховища є корпорація Microsoft. Безкоштовно в ньому доступно 5 ГБ простору. Сервіс підтримує синхронізацію з Excel, PowerPoint і Word. Завдяки цьому з таблицями, презентаціями та документами можна працювати прямо в хмарі.

iCloud

Цей хмарний сервіс належить корпорації Apple. Додаток iCloud встановлюється на вироблену “яблучним” гігантом електроніку. Безкоштовно в хмарному сховищі можна отримати 5 ГБ простору.

pCloud

Швейцарський хмарний сервіс pCloud не менш надійний, ніж швейцарський годинник. Клієнтські дані, що зберігаються на серверах, надійно захищені. Безкоштовно можна отримати 10 ГБ простору. Мінімальна вартість річної підписки становить 50 EUR. За ці гроші можна отримати 500 ГБ. Заплативши 175 EUR, можна отримати сховище у власність. У цьому випадку оплачувати його більше не доведеться. Послуга шифрування даних обходиться в 48 EUR на рік.

Последние новости:

Окупанти показали новий наземний РЕБ-дрон зі штучним інтелектом

Російські джерела повідомляють про створення нової мобільної установки перешкод "Абзац", здатної протистояти безпілотним апаратам без…

03.05.2024

Оккупанты показали новый наземный РЭБ-дроном с искусственным интеллектом

Российские источники сообщают о создании новой мобильной установки препятствий "Абзац", способной противостоять беспилотным аппаратам без…

03.05.2024

Українські дрони почали бити по несподіваним цілям в РФ, які проблематично прикрити системами ППО

Дрони ЗСУ вдарили по стратегічно важливих об'єктах у Росії в ніч на 02 травня 2024…

03.05.2024

Украинские дроны начали бить по неожиданным целям в РФ, которые проблематично прикрыть системами ПВО

Дроны ВСУ ударили по стратегически важным объектам в России в ночь на 02 мая 2024…

03.05.2024

Як активувати в смартфонах Xiaomi приховану функцію для покращення звуку в навушниках

Смартфони екосистеми "Сяомі" мають вбудований еквалайзер, який дає змогу покращувати якість звучання в навушниках. Цей…

03.05.2024

Как активировать в смартфонах Xiaomi скрытую функцию для улучшения звука в наушниках

Смартфоны экосистемы «Сяоми» обладают встроенным эквалайзером, который позволяет улучшать качество звучания в наушниках. Этот инструмент…

03.05.2024